Hala magazynowa Jowisz Bydgoszcz

Magazyn na wynajem Bydgoszcz
Hale do wynajęcia

Wynajmij halę magazynową w Parku Przemysłowo-Technologicznym na terenie Bydgoszczy

Rozwijasz biznes i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do magazynowania? Po co topić kolejne koszty w kredytach na budowę lub kupno hali, kiedy można przetestować nowy skuteczny model biznesowy, wynajmując dodatkowe powierzchnie. Zaoszczędzisz czas i skrócisz czas dostaw do minimum. Twój nowy metraż to dwie nowoczesne hale, każda po 2000 m2 wraz z obsługą, logistyką zaopatrzeniową i sprzętem przeładunkowym do dyspozycji.

Potrzebuję magazynu

Kogo zapraszamy do współpracy?

 • Wszystkich, którzy potrzebują dodatkowych powierzchni magazynowych, dobrej logistyki, skrócenia czasu dostawy i bezpiecznego miejsca do składowania oraz ekspresowych przeładunków towaru, a nie chcą zmieniać siedziby firmy, gdyż jej lokalizacja jest już dobrze znana klientom.
 • Każdego kto prowadzi biznes polegający na składowaniu i sprzedaży towarów, a liczba zamówień w przedsiębiorstwie przekracza już powierzchnię magazynową. To odpowiedni czas na zaspokojenie potrzeb logistycznych przedsiębiorstwa.
 • Jesteś zagranicznym przedsiębiorcą i badasz Polski rynek, a Twój biznes wymaga magazynowania towaru. Położenie naszych magazynów na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego jest dobrym ułatwieniem logistycznym. Z Parku mamy szybki i łatwy dojazd do centrum Bydgoszczy mimo tego, że obiekt znajduje się na obrzeżach miasta.
Początki współpracy
Usługi magazynowe Jowisz Bydgoszcz

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 • magazyny bydgoszcz wynajem

  zarządzamy numerami partii i serii oraz datą ważności,

 • magazynowanie bydgoszcz

  pełne wsparcie logistyczne konfekcjonowania produktów,

 • magazyn do wynajęcia bydgoszcz

  przygotowujemy przesyłki do finalnej wysyłki,

 • Wynajem magazynów bydgoszcz

  magazynujemy towary paletowe, wielkogabarytowe praz wysokiego składowania (powyżej 7,2m)

Co zyskujesz, wynajmując magazyny Jowisz?

 • Rozwiązujesz problemy logistyczne

  Dzięki temu, że oferujemy doskonałe warunki organizacyjne i technologiczne podczas składowania i transportu towaru, skracamy czas logistyki magazynowej. Wykorzystujemy nowoczesne systemy zarządzania gospodarką magazynową, a także szybko i sprawnie przygotowujemy towar do finalnej wysyłki, co Tobie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

 • Bezpieczeństwo

  Nie musisz się bać pozostawić swojego towaru w naszych rękach. Powierzone nam zapasy są ubezpieczone od wszelkiego ryzyka i stale monitorowane. Zapewniamy nowoczesny sprzęt do przenoszenia i ustawiania załadunków do 5 ton. Jesteśmy przystosowani do składowania towarów spożywczych, technicznych, paletowych, wielkogabarytowych, a także posiadamy plac, który został przystosowany do składowania towarów na zewnątrz. Procedury w firmie Jowisz spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa przechowywania towaru i żywności ISO 22000:2018.

 • Obniżasz koszty magazynowania

  Płacisz tylko cenę najmu i omijają Cię koszty za zarządzanie obiektem i opłaty eksploatacyjne. Nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z monitorowaniem, zarządzaniem i utrzymaniem hali. Wynajmujesz tyle miejsca, ile akurat potrzebujesz. Hala magazynowa jest dla Ciebie dostępna od razu po podpisaniu umowy.

 • Usługi dodatkowe

  Oferujemy nie tylko odbiór i magazynowanie towarów, ale również inne usługi, w tym konfekcjonowanie, etykietowanie, foliowanie, zarządzanie numerami partii i serii, datą ważności. Odpowiadamy za całą logistykę zaopatrzeniową w takich branżach jak beauty, opakowaniowej, spożywczej i wielu innych. 10 lat doświadczenia w procesach logistycznych umożliwiło nam poznanie problemów branży i zbudowanie magazynów, spełniających wszystkie potrzeby naszego klienta. Zobacz je na żywo

Wynajem hali nie jest dla Ciebie jeśli:

 • Lubisz wieloletnią budowę i umowę z bankiem,

 • aktualna hala spełnia Twoje oczekiwania,

 • nie szukasz magazynu w Bydgoszczy,

 • stać Cię na długie procesy logistyczne.

Wynajem hali magazynowej, magazyny bydgoszcz

Jak wygladają początki współpracy?

 • Kontakt

  Chcesz dowiedzieć się, ile potrzebujesz powierzchni magazynowej? Od kiedy możesz wejść ze swoimi produktami i ile kosztuje wynajem? Nie strać czasu i odezwij się do nas. Na tym etapie określimy, czego dokładnie potrzebujesz.

 • Oferta

  Po sporządzeniu listy potrzeb przedstawimy Ci konkretną ofertę z wyliczeniem kosztów, potrzebną powierzchnią, dostosowaną do Twoich produktów i możliwości logistyczne naszych magazynów.

 • Realizacja

  Po omówieniu wstępnych planów ofertowych, ustalamy konkretny plan logistyczny i zabieramy się do pracy. Działamy tak, by zmaksymalizować skuteczność procesów dostawczych i zminimalizować koszty za pakowanie i dostawę.

 • Raport

  Każde działania raportujemy, dlatego Ty nie musisz się o nic martwić i ciągle kontrolować dostaw i wysyłek, kiedy wiesz, że jesteś potrzebny na miejscu w swojej firmie. Sposób raportowania dobieramy indywidualnie.


Skontaktuj się z nami

Chcesz podjąć współpracę?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami e-mailowo.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogotowie magazynowe

Twoja sprawa jest bardzo pilna? Zadzwoń, jesteśmy pod telefonem

Filip Zbylut 609-279-700

Paulina Zbylut 609-259-500

Magazyny Bydgoszcz - Hale do wynajęcia - Usługi magazynowe

Twoja firma szybko się rozwija. W związku z tym pojawił się problem. W dotychczasowej siedzibie zaczyna być ciasno. Towary już nie mieszczą się w pomieszczeniu, które do tej pory pełniło funkcję magazynu. Strategiczna lokalizacja firmy, to atut. Właśnie dlatego nawet nie możesz myśleć o zmianie adresu. Mamy dla Ciebie inne rozwiązanie - magazyn do wynajęcia w Bydgoszczy. Zobacz, jak bardzo dodatkowa przestrzeń użytkowa zmieni Twój biznes.

Rozwiń biznes, wynajmij halę magazynową w Bydgoszczy

Jeżeli Twój biznes polega na sprzedaży towarów, z całą pewnością potrzebujesz przestrzeni do magazynowania. Być może z początku wystarczał niewielki składzik na tyłach sklepu. Jednak wraz z rozwojem każdego przedsiębiorstwa, mnożą się potrzeby. Jedną z nich jest powierzchnia, którą wykorzystasz do przechowywania towarów. Doskonale to rozumiemy! Właśnie dlatego wychodzimy z propozycją wynajmu powierzchni magazynowej na terenie Bydgoszczy. Jest to pomysł, który zaspokoi potrzeby logistyczne każdego przedsiębiorstwa. Doskonała lokalizacja obiektów sprawia, że budynki pełnią rozmaite funkcje. Przekonaj się, jak proste jest wynajęcie magazynu w Bydgoszczy.

Nie buduj hali, wynajmij ją

Zapotrzebowanie na hale wielkopowierzchniowe wśród przedsiębiorców stale rośnie. W dzisiejszych czasach wcale nie oznacza to konieczności budowania obiektu. Wystarczy skorzystać z oferty wynajmu. Tematem tym interesują się nie tylko przedsiębiorcy z Bydgoszczy, ale także zagraniczni inwestorzy, którzy planują wejść na rynek ze swoim biznesem. Magazyny do wynajęcia oferowane przez firmę Jowisz, znajdują się na obrzeżach Bydgoszczy, ale jednocześnie niedaleko biznesowego serca miasta. Osiedle Glinki, na którym usytuowane są te hale jest dobrze skomunikowane z resztą Bydgoszczy. Na miejsce kursuje autobus komunikacji miejskiej. Położenie magazynów na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego jest ułatwieniem logistycznym.

Magazyn do wynajęcia Bydgoszcz

Komfortowy magazyn do wynajęcia w Bydgoszczy. Obiekty znajdują się przy ulicy Glinki 144. To teren Bydgoskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego. Miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Dotarcie do hali skraca Trasa Uniwersytecka, która łączy osiedle Glinki z centrum miasta. Dzięki temu przejazd zajmuje niewiele czasu.

Lokalizacja magazynu do wynajęcia jest ogromnym atutem. Park Przemysłowy to teren bezpośrednio połączony z drogą krajową numer 10. To ważny szlak komunikacyjny dla samochodów ciężarowych, które na co dzień zajmują się dostawami palet i towarów wielkogabarytowych. Atutem tej lokalizacji jest także bezpośrednie sąsiedztwo lotniska i portu żeglugi morskiej.

Dwie hale magazynowe do wynajęcia

Posiadamy dwie hale magazynowe do wynajęcia. Każda z nich to obiekt o powierzchni 2000 m2.

 • Pierwsza hala – Magazyn Jowisz, to obiekt wysokiego składowania. Jest przystosowany do przechowywania materiałów przekraczających 7,2 metra wysokości. Wynajmij go, by bezpiecznie składować towary spożywcze lub techniczne. Na jego terenie znajduje się także hala namiotowa o powierzchni około 800 m2.
 • Druga Hala jest przeznaczona do składowania towarów paletowych i wielkogabarytowych. Wyposażyliśmy ją w suwnicę. Dzięki niej z łatwością przeniesiesz ładunek do 5 ton.

Na terenie zakładu znajduje się także betonowy plac. To miejsce z ogromnym potencjałem powierzchniowym. Informacja ta zainteresuje każdego przedsiębiorcę, który chce składować towary przemysłowe na zewnątrz. Ten plac idealnie się do tego nadaje.

Magazyn Bydgoszcz - Wynajem hali się opłaca

Wynajem gotowej hali magazynowej to idealne rozwiązanie biznesowe. Dlaczego? Bo stanowi odpowiedź na wiele problemów logistycznych, z którymi niejednokrotnie zmagają się przedsiębiorcy. Oznacza, że w krótkim czasie zdobędziesz dostęp do dodatkowej powierzchni magazynowej. Rozwiązanie jest proste, szybsze i bardziej elastyczne. W dodatku miesięczny koszt wynajmu magazynu jest często niższy niż utrzymanie własnego obiektu o tym charakterze. Właśnie dlatego oferta wynajmu magazynu zyskuje coraz większą popularność. Najemcę omijają kwestie związane z zarządzaniem obiektem i opłaty eksploatacyjne. Z powierzchni magazynowej udostępnianej pod wynajem korzystasz już po podpisaniu umowy. W dodatku magazyny do wynajęcia w Bydgoszczy są wyposażone w nowoczesny sprzęt przeładunkowy. Dzięki nim oszczędzisz pieniądze i czas.

Usługi dodatkowe - przeładunek interwencyjny

Oprócz hali do wynajęcia, firma Jowisz pełni usługi magazynowe. Oznacza to, że kompleksowo przygotujemy towar do finalnej wysyłki. W ramach oferty zajmujemy się: konfekcjonowaniem, przeładunkiem, przepakowywaniem, etykietowaniem oraz foliowaniem. Powierzone nam towary są ubezpieczone od wszelkich ryzyk losowych i stale monitorowane. Magazynowanie to nasza specjalność.

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny system do zarządzania gospodarką magazynową. To podstawowe narzędzie logistyczne, które wykorzystuje się w obiektach tego typu. Dostarcza nam informacji o towarach zgromadzonych na magazynie oraz ułatwia nadzorowanie numerów partii i serii i dat ważności. Zajmiemy się także wprowadzaniem i wyprowadzaniem towarów w partiach żądanych przez klienta dla towarów jednorodnych i typu mix. 

Oferujemy również hurtową sprzedaż dodatków do żywności. Spejalizujemy się głównie w dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości cukrier inwertowany i hurtowe ilosci cukru w workach.