Posiadamy 2 Hale magazynowe, 

każda z nich po 2000 m2

 

Twoja firma szybko się rozwija. W związku z tym pojawił się problem. W dotychczasowej siedzibie zaczyna być ciasno. Towary już nie mieszczą się w pomieszczeniu, które do tej pory pełniło funkcję magazynu. Strategiczna lokalizacja firmy, to atut. Właśnie dlatego nawet nie możesz myśleć o zmianie adresu. Mamy dla Ciebie inne rozwiązanie - magazyn do wynajęcia w Bydgoszczy. Zobacz, jak bardzo dodatkowa przestrzeń użytkowa zmieni Twój biznes. 

Rozwiń biznes, wynajmij halę magazynową w Bydgoszczy

Jeżeli Twój biznes polega na sprzedaży towarów, z całą pewnością potrzebujesz przestrzeni do magazynowania. Być może z początku wystarczał niewielki składzik na tyłach sklepu. Jednak wraz z rozwojem każdego przedsiębiorstwa, mnożą się potrzeby. Jedną z nich jest powierzchnia, którą wykorzystasz do przechowywania towarów. Doskonale to rozumiemy! Właśnie dlatego wychodzimy z propozycją wynajmu powierzchni magazynowej na terenie Bydgoszczy. Jest to pomysł, który zaspokoi potrzeby logistyczne każdego przedsiębiorstwa. Doskonała lokalizacja obiektów sprawia, że budynki pełnią rozmaite funkcje. Przekonaj się, jak proste jest wynajęcie magazynu w Bydgoszczy

Nie buduj hali, wynajmij ją

Zapotrzebowanie na hale wielkopowierzchniowe wśród przedsiębiorców stale rośnie. W dzisiejszych czasach wcale nie oznacza to konieczności budowania obiektu. Wystarczy skorzystać z oferty wynajmu. Tematem tym interesują się nie tylko przedsiębiorcy z Bydgoszczy, ale także zagraniczni inwestorzy, którzy planują wejść na rynek ze swoim biznesem. Magazyny wynajmowane przez firmę Jowisz, znajdują się na obrzeżach Bydgoszczy, ale jednocześnie niedaleko biznesowego serca miasta. Osiedle Glinki, na którym usytuowane są te hale jest dobrze skomunikowane z resztą Bydgoszczy. Na miejsce kursuje autobus komunikacji miejskiej. Położenie magazynów na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego jest ułatwieniem logistycznym. 

Wózek widłowy pakuje palety do cieżarówki. Jowisz dodatki do żywności, usługi magazynowe Bydgoszcz, Wynajem magazynów bydgoszcz

Magazyn do wynajęcia

Komfortowy magazyn do wynajęcia w Bydgoszczy. Obiekty znajdują się przy ulicy Glinki 144. To teren Bydgoskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego. Miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Dotarcie do hali skraca Trasa Uniwersytecka, która łączy osiedle Glinki z centrum miasta. Dzięki temu przejazd zajmuje niewiele czasu. 

Lokalizacja magazynu do wynajęcia jest ogromnym atutem. Park Przemysłowy to teren bezpośrednio połączony z drogą krajową numer 10. To ważny szlak komunikacyjny dla samochodów ciężarowych, które na co dzień zajmują się dostawami palet i towarów wielkogabarytowych. Atutem tej lokalizacji jest także bezpośrednie sąsiedztwo lotniska i portu żeglugi morskiej.

Dwie hale magazynowe do wynajęcia

Posiadamy dwie hale magazynowe do wynajęcia. Każda z nich to obiekt o powierzchni 2000 m2. Pierwsza hala – Magazyn Jowisz, to obiekt wysokiego składowania. Jest przystosowany do przechowywania materiałów przekraczających 7,2 metra wysokości. Wynajmij go, by bezpiecznie składować towary spożywcze lub techniczne. Na jego terenie znajduje się także hala namiotowa o powierzchni około 800 m2. Druga Hala jest przeznaczona do składowania towarów paletowych i wielkogabarytowych. Wyposażyliśmy ją w suwnicę. Dzięki niej z łatwością przeniesiesz ładunek do 5 ton. 

Na terenie zakładu znajduje się także betonowy plac. To miejsce z ogromnym potencjałem powierzchniowym. Informacja ta zainteresuje każdego przedsiębiorcę, który chce składować towary przemysłowe na zewnątrz. Ten plac idealnie się do tego nadaje. 

Wynajem hali się opłaca

Wynajem gotowej hali magazynowej to idealne rozwiązanie biznesowe. Dlaczego? Bo stanowi odpowiedź na wiele problemów logistycznych, z którymi niejednokrotnie zmagają się przedsiębiorcy. Oznacza, że w krótkim czasie zdobędziesz dostęp do dodatkowej powierzchni magazynowej. Rozwiązanie jest proste, szybsze i bardziej elastyczne. W dodatku miesięczny koszt wynajmu magazynu jest często niższy niż utrzymanie własnego obiektu o tym charakterze. Właśnie dlatego oferta wynajmu magazynu zyskuje coraz większą popularność. Najemcę omijają kwestie związane z zarządzaniem obiektem i opłaty eksploatacyjne.  Z powierzchni magazynowej udostępnianej pod wynajem korzystasz już po podpisaniu umowy. W dodatku magazyny do wynajęcia w Bydgoszczy są wyposażone w nowoczesny sprzęt przeładunkowy. Dzięki nim oszczędzisz pieniądze i czas.   

 Wózek widłowy pobiera palete do zamówienia. Jowisz dodatki do żywności, usługi magazynowe Bydgoszcz, Wynajem magazynów bydgoszcz

Usługi dodatkowe

Oprócz hali do wynajęcia, firma Jowisz pełni usługi magazynowe. Oznacza to, że kompleksowo przygotujemy towar do finalnej wysyłki. W ramach oferty zajmujemy się: konfekcjonowaniem, przepakowywaniem, etykietowaniem oraz foliowaniem. Powierzone nam towary są ubezpieczone od wszelkich ryzyk losowych i stale monitorowane. Magazynowanie to nasza specjalność.

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny system do zarządzania gospodarką magazynową. To podstawowe narzędzie logistyczne, które wykorzystuje się w obiektach tego typu. Dostarcza nam informacji o towarach zgromadzonych na magazynie oraz ułatwia nadzorowanie numerów partii i serii i dat ważności. Zajmiemy się także wprowadzaniem i wyprowadzaniem towarów w partiach żądanych przez klienta dla towarów jednorodnych i typu mix.

 

Masz pytania? Jesteś zainteresowany/a? Zadzwoń lub napisz!

Paulina Zbylut
tel: 609-259-500
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filip Zbylut
tel: 609-279-700
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

4000m2
zlokalizowane przy
ulicy Glinki 144

Wynajem magazynów Bydgoszcz

6000
miejsc paletowych

Obrazek z paletami i towarami na bezpiecznych półkach w magazynie | 6000 miejsc paletowych | wynajem magazynów Bydgoszcz

1000
zadowolonych klientów

Wynajem magazynów Bydgoszcz Zadowoleni klienci

Opinie klientów

  • ..Szybko, sprawnie i bez problemu...

  • ... Możliwość parkowania na noc przy ogrodzeniu ...

  • Profesjonalna obsługa logistyczna - Polecam ...

Kontakt

Jowisz - Dodatki do żywności Sp. z o.o.
ul. Glinki 144, 85-861 Bydgoszcz

Dział sprzedaży:

Paulina Zbylut
tel: 609-259-500
e-mail:  biuro@jowisz.info.pl

Filip Zbylut
tel: 609-279-700
e-mail: biuro@jowisz.info.pl

Sprawdź również:

Hurtowa sprzedaż cukru

Dodatki do żywności

Usługi magazynowe

Cukier inwertowany

 

 

Copyright © 2009-2021 Wszelkie prawa zastrzezone.