Rozładunek i załadunek cystern - Bydgoszcz

Potrzebujesz solidnego, godnego zaufania partnera biznesowego, który zapewni Twojej firmie niezbędne wsparcie w zakresie takich usług, jak rozładunek i załadunek cystern?
Przedsiębiorstwo Jowisz zapewnia obsługę tego rodzaju Klientom tak z województwa kujawsko-pomorskiego, jak i całej Polski, w zależności od potrzeb oraz oczekiwań.

Dzięki doskonale rozbudowanej bazie technologicznej możemy zagwarantować naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie – w pełni profesjonalną i z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Rozładunek cystern lub ich załadunek realizowany jest przez doświadczonych operatorów i przy wykorzystaniu dostosowanego do tego celu sprzętu (dysponujemy, między innymi, systemami załadowczymi ze specjalnymi rękawami oraz dyszami odprowadzającymi pył – niezbędnymi w trakcie załadunku lub wyładunku materiałów sypkich).

Umów się na indywidualną wycenę!

Kontakt
Przeładunek cystern - Rozładunek, załadunek silosów bydgoszcz

Na czym polega usługa rozładunku i załadunku cystern?

Cysterny należą do kategorii specyficznych przyczep transportowych, których rozładowanie i załadowanie musi odbywać się według ściśle określonych zasad i z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. Baza przeładunkowa Jowisz została przystosowana do realizacji procesów tego rodzaju, z dbałością o najmniejszy detal obsługi. Nowoczesne systemy wykorzystywane przez naszych operatorów umożliwiają opróżnienie cysterny lub jej załadowanie w sposób ograniczający straty materiałów przeznaczonych do transportu i z zachowaniem niezbędnych przepisów sanitarnych.


W ramach świadczonej obsługi oferujemy usługi rozładunku i/lub załadunku takich materiałów, jak substancje spożywcze czy też środki chemiczne o neutralnym składzie. Mogą to być:

 • ciecze,
 • produkty półpłynne,
 • materiały sypkie (w przypadku postaci zbrylonej istnieje możliwość rozdrobnienia do pierwotnej formy, bezpośrednio w naszym punkcie, i dokonania ponownego załadunku/przeładunku/konfekcjonowania).

Uwaga


Nasza oferta nie obejmuje rozładunku materiałów niebezpiecznych (ADR) czy też paliw płynnych. Nie realizujemy także przeładunku czy konfekcjonowania wspomnianych towarów.

Załadunek i rozładunek przyczep silosowych

Rozładunek i załadunek przyczep silosowych (silosów)

Nasza oferta usługowa obejmuje także rozładunek silosów, czyli specjalistycznych przyczep silosowych. Tego rodzaju wyposażenie to wielopojemnościowe zbiorniki samozbierające, wykorzystywane najczęściej w przemyśle rolniczym. 

Proces załadunku silosów jest przeprowadzany bezpośrednio w gospodarstwach rolnych czy zakładach przemysłowych – przyczepy są wypełniane materiałami różnego rodzaju, na przykład mąką, zbożem, sianokiszonką. Sam zbiornik do pewnego stopnia przypomina klasyczne cysterny, jednak jest inaczej opróżniany z przewożonego towaru (możliwy jest zarówno wysyp zawartości, jak i jej wydmuchanie za pomocą odpowiednich systemów rozładunkowych, dostosowanych do konstrukcji przyczep silosowych).

Rozładunek silosów wymaga zastosowania stosownych urządzeń, obsługiwanych przez operatorów dysponujących przeszkoleniem w tym zakresie – korzystając z usług świadczonych przez firmę Jowisz zyskujesz pewność, że każdy towar, tak transportowany cysternami, jak i przyczepami silosowymi zostanie poprawnie rozładowany.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Przechowywanie cukru jowisz bydgoszcz

  Bezpieczne przechowywanie

  Dbamy o to, aby produkt przechowywany był w magazynach o odpowiednim poziomie wilgotności. Proceduty w Jowisz spełniają wysokie wymogi ISO 22000:2018.

 • Lokalizacja Jowisz w Bydgoszczy przy ulicy Glinki 144

  Dogodna lokalizacja

  Mieścimy się z dala od centrum miasta, na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego. Dzięki czemu dojazd jest dostosowany do transportu ciężkiego.

 • Łańcuch dostaw jowisz bydgoszcz

  Sprawny łańcuch logistyczny

  Naszym atutem jest dobrze rozwinięta linia produkcyjna, lokalizacja i dobrze rozplanowany proces realizacji.

 • Hurtownia cukru bydgoszcz

  Elastyczność zamówień

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, sprawdzone procesy i technologie, co przekłada się na wysoką jakość usług.

Przeładunek cystern i przyczep silosów i konfekcjonowanie towarów

Nie ograniczamy się jedynie do realizacji zleceń związanych z rozładunkiem przyczep silosów i cystern. Z myślą o konkretnych potrzebach naszych Klientów uzupełniliśmy ofertę o obsługę związaną z konfekcjonowaniem towarów oraz przeładunkiem.

W przypadku konfekcjonowania towaru mowa przede wszystkim o czynnościach związanych z przepakowywaniem towarów sypkich oraz płynnych (wyłączając substancje niebezpieczne) zgodnie z zaleceniem Klienta. Tego typu usługa może być związana chociażby ze zmianą opakowań produktów na inne (również wskazane przez Klienta).


Przeładunek cystern oraz przyczep silosowych stanowi z kolei usługę łączoną, w trakcie której konieczne jest zazwyczaj rozładowanie towaru docierającego do naszych magazynów, a następnie załadowanie go, na przykład, na inny środek transportu czy też rozdzielenie pomiędzy dwie lub więcej mniejszych przyczep/cystern. W każdym przypadku zlecenia traktowane są indywidualnie, zatem zakres prac rozładunkowych, załadunkowych i przeładunkowych ustalamy z Klientami zgodnie z ich potrzebami.

Przeładunek cystern - Rozładunek, załadunek silosów bydgoszcz

Chcesz złożyć zamówienie? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz podjąć współpracę?

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak będzie to możliwe.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny

Potrzebujesz natychmiastowego wsparcia? Skontaktuj się bezpośrednio z nami!

Filip Zbylut Jowisz przeładunek cysterny609-279-700

Paulina Zbylut Jowisz rozładunek cysterny609-259-500