Konfekcjonowanie towarów - Przepakowywanie, kompletowanie i przygotowanie produktów od sprzedaży

Przedsiębiorstwo usługowe Jowisz świadczy obsługę związaną z profesjonalnym konfekcjonowaniem towarów. Nasza oferta obejmuje przy tym produkty spożywcze oraz inne materiały o chemicznie neutralnym charakterze. 

W ramach usługi oferujemy:

 • Przepakowywanie
 • Kompletowanie
 • Etykietowanie
 • Paletowanie
 • Nanoszenie kodów kresowych

Umów się na indywidualną wycenę!

Kontakt

Konfekcjonowanie towaru
Przeładunek towaru

Usługi tego rodzaju pozwalają naszym Klientom na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i środków – ponieważ znaczną część niezbędnych prac przeprowadzamy bezpośrednio w magazynach firmy Jowisz. Konfekcjonowanie towaru może być bowiem zrealizowane w trakcie transportu materiałów (z etapem przystankowym w naszych magazynach), dzięki czemu nie jest konieczne podnajmowanie dodatkowych pomieszczeń czy zlecanie tego rodzaju pracy odrębnym podmiotom. 

Każde zlecenie związane z konfekcjonowaniem towarów różnego rodzaju realizujemy z wykorzystaniem niezbędnego, nowoczesnego sprzętu i w oparciu o najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Zawsze stosujemy się także do wszelkich wytycznych ze strony Klienta.

Na czym polega konfekcjonowanie towaru?

Wielu osobom określenie „konfekcjonowanie” może kojarzyć się z przedsięwzięciem dość skomplikowanym. Tymczasem jest to procedura związana z przygotowaniem danego produktu albo do dalszego transportu, albo też bezpośrednio do sprzedaży czy wysyłki indywidualnej. Mówiąc wprost – konfekcjonowanie towaru to działania związane z jego przepakowywaniem, zmianą opakowania czy też etykietowaniem na nowo.

Proces konfekcjonowania można podzielić na kilka podtypów, różniących się między sobą zakresem prac. Tym samym poszczególne działania należy rozumieć, jako:

 • Przepakowywanie towaruPrzepakowywanie – przeniesienie towaru z jednego, zbiorczego opakowania fabrycznego do pojemników/worków/kartoników jednostkowych
 • Kompletowanie towaruKompletowanie – to jest zestawianie ze sobą różnych towarów (na przykład produktów różnych kategorii) w pasujące zestawy
 • Naklejanie etykiet na towarEtykietowanie – oklejanie opakowań towarowych za pomocą innych oznaczeń, niż fabryczne
 • Paletowanie towaruPaletowanie – dzielenie towaru na części, przeznaczone na przykład do transportu w różnych kierunkach, a następnie umieszczanie go na paletach i zabezpieczanie na czas dalszej realizacji usługi przewozowej
 • naklejanie kodów kreskowychNanoszenie kodów kreskowych

Nasza oferta pozostaje przy tym wyjątkowo elastyczna względem potrzeb Klientów – realizujemy konfekcjonowanie na takim poziomie, jakiego oczekujesz!

Jakie rodzaju towary konfekcjonujemy?

W ramach konfekcjonowania towaru zajmujemy się wspomnianymi już produktami spożywczymi dowolnego typu, jak również innymi materiałami (jednak o neutralnym składzie, nasze działania nie dotyczą substancji uważanych za niebezpieczne). Realizujemy zlecenia związane z takimi procesami, jak:

 • konfekcjonowanie produktów sypkich,
 • konfekcjonowanie produktów płynnych,
 • konfekcjonowanie produktów półpłynnych.
Konfekcjonowanie towarów

Konfekcjonowanie towarów sypkich, jak i konfekcjonowanie towarów płynnych jest realizowane z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Do przeprowadzenia procesów o takim charakterze wykorzystujemy niezbędne, fachowe wyposażenie przemysłowe oraz systemy automatyczne (w zależności od rodzaju produktów). Świadczymy zatem usługi związane z takimi działaniami, jak:

 • przepakowywanie towarów (zarówno sypkich, jak i płynnych), w tym zmiana opakowań dla wybranych materiałów, wskazanych przez Klienta,
 • rozbrylanie towarów sypkich (które mogły ulec zbryleniu w trakcie transportu lub też w takiej właśnie formie są przewożone),
 • mielenie towarów sypkich (na przykład przed przepakowaniem).

Przepakowywanie produktów spożywczych pozwala na dostosowanie parametrów towaru względem późniejszego jego wykorzystania. Do tego, w ramach konfekcjonowania, zapewniamy także bezpieczny załadunek materiałów sypkich, półpłynnych i płynnych poddawanych w naszych magazynach niezbędnym działaniom dodatkowym.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Jowisz bydgoszc Konfekcjonowanie towaru

  Bezpieczne przechowywanie

  Dbamy o to, aby produkt przechowywany był w magazynach o odpowiednim poziomie wilgotności. Proceduty w Jowisz spełniają wysokie wymogi ISO 22000:2018.

 • Lokalizacja Jowisz

  Dogodna lokalizacja

  Mieścimy się z dala od centrum miasta, na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego. Dzięki czemu dojazd jest dostosowany do transportu ciężkiego.

 • Łańcuch dostaw jowisz bydgoszcz

  Sprawny łańcuch logistyczny

  Naszym atutem jest dobrze rozwinięta linia produkcyjna, lokalizacja i dobrze rozplanowany proces realizacji.

 • Hurtownia cukru bydgoszcz

  Elastyczność zamówień

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, sprawdzone procesy i technologie, co przekłada się na wysoką jakość usług.

Chcesz złożyć zamówienie? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz podjąć współpracę?

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak będzie to możliwe.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny

Potrzebujesz natychmiastowego wsparcia? Skontaktuj się bezpośrednio z nami!

Filip Zbylut Jowisz Kontakt609-279-700

Paulina Zbylut Jowisz Kontakt telefoniczny609-259-500