Hurtownia Cukru - cukier sypki dostosowany do twoich indywidualnych wymagań

Na końcowy produkt największy wpływ ma jakość wykorzystanych półproduktów. Oferujemy hurtowa sprzedaż cukru, którego specyfikację personalizujemy do potrzeb produkcji i wymagań klienta. Kierując się wygodą naszych klientów, zamówienia oferujemy w praktycznych dla klientów opakowaniach 25 kg i 1000 kg.

W twoim imieniu zadbamy o cały proces od produkcji po dystrybucję.


U nas zrealizujesz zamówienia w hurtowych ilościach, oferujemy:

 • cukier biały sypki,
 • cukier puder,
 • cukier rafinada,
 • cukier demerara brązowy,
 • cukier segregowany,
KontaktOferta
Hurtownia i producent białego cukru sypkiego, Cukier hurt, Hurtownia cukru

Gdzie wykorzystywany jest w hurtowych ilościach cukier biały?

Wiele osób żyje w przeświadczeniu, że cukier w ilościach hurtowych potrzebny jest jedynie producentom słodyczy czy wyrobów cukierniczych. To bardzo mylne przekonanie. W samej branży spożywczej cukier jest praktycznie wykorzystywany wszędzie.

Wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie gdzie kupić cukier w workach? Kupowanie detaliczne w kilogramowych paczkach jest bardzo niepraktyczne. Takie opakowania są przydatne wyłącznie na prywatny, domowy użytek. Wielkie przedsiębiorstwa produkujące jednego dnia kilkaset kilogramów gotowych produktów, cukier muszą mieć w praktycznych workach, najczęściej pakowanych po 25 kg.

 • Wyroby wędliniarskie
 • Wyroby piekarskie
 • Produkcja napojów
 • Produkcja i wyrób nabiału
 • Produkcja alkoholu
 • Produkty kosmetyczne
 • Gotowych daniach obiadowych

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Przechowywanie cukru jowisz bydgoszcz

  Bezpieczne przechowywanie

  Dbamy o to, aby produkt przechowywany był w magazynach o odpowiednim poziomie wilgotności. Proceduty w Jowisz spełniają wysokie wymogi ISO 22000:2018.

 • Lokalizacja hurtownii cukru

  Dogodna lokalizacja

  Mieścimy się zdala od centrum miasta, na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego. Dzięki czemu dojazd jest dostosowany do transportu ciężkiego.

 • Sprzedam cukier w worku Bydgoszcz

  Sprawny łańcuch logistyczny

  Naszym atutem jest dobrze rozwinięta linia produkcyjna, lokalizacja i dobrze rozplanowany proces realizacji.

 • Hurtownia cukru bydgoszcz

  Elastyczność zamówień

  Oferujemy produkt w praktycznych opakowaniach po 1 kg, 25 kg i 1000 kg (bigbag). Dzięki czemu proces realizacji i transportu jest tańszy i wygodniejszy dla klienta.

Oferta - Jaki cukier Ci możemy zaoferować

 

Hurtownia cukru sypkiego białego - cukier biały hurt

Cukier biały sypki

W ofercie sprzedażowej firmy Jowisz znajduje się cukier sypki, pakowany w opakowania:

 • 1 kg,
 • 25 kg,
 • 1000 kilogramów,

Produkt, dzięki dostępności także w ilości przemysłowej (big bag), jest chętnie wybierany przez zakłady przetwórcze sektora spożywczego. Oferowany cukier sypki produkowany jest w cukrowniach, z którymi współpracujemy w sposób stały – dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować jakość sprzedawanych produktów. Dbamy ponadto o prawidłowe przechowywanie opakowań, by uniknąć uszkodzeń lub zawilgocenia.

Cukier sypki powstaje w Polsce w wyniku obróbki buraków cukrowych. Przyjmuje formę niewielkich kryształków, jest biały i charakteryzuje go słabo wyczuwalny zapach. W sektorze spożywczym stanowi istotny składnik żywności niemal każdego rodzaju. Cukier sypki dobrze rozpuszcza się w płynach oraz w wysokich temperaturach. W naszej hurtowni nie obowiązujfą limity ilościowe – zamawiasz i otrzymujesz tyle produktu, ile potrzeba.

Hurtownia cukru pudru

Cukier puder

W ofercie hurtowej dostępny jest cukier puder. To wyrób produkowany z białego cukru sypkiego poddawanego procesowi rozdrabniania. W jego rezultacie uzyskiwany jest gładki proszek o właściwościach klasycznego cukru – słodki i bez charakterystycznego aromatu. W naszym asortymencie cukier puder zamówić możesz w opakowaniach:

 • 10 kg,
 • 25 kg,

Hurtowe ilości cukru pudru najczęściej wykorzystywane są w branży spożywczej, a w szczególności w sektorze cukierniczym i piekarniczym. Cukier puder stanowi bowiem nie tylko rodzaj substancji słodzącej, ale jest także stosowany w postaci sypkiej do dekoracji ciast. Przy odpowiedniej obróbce uzyskuje się z niego różnego rodzaju polewy – lukier z cukru pudru trafia na pączki, drożdżówki czy ciastka.

Produkt jest także stosowany w przemyśle farmaceutycznym, jako nośnik leków w kapsułkach czy w proszku. W naszym asortymencie złożysz zamówienie w dowolnej ilości, bez narzuconych limitów.

Oferta hurtownii cukru brązowego demara

Cukier demerara - brazowy

Klientom oferujemy brązowy cukier Demerara, produkowany z trzciny cukrowej. Zgodnie z nazwą kryształki cukru trzcinowego mają jasnobrązowy kolor, przypominający odcień karmelowy (jego zapach również może kojarzyć się z karmelem), a wynikający z większej zawartości melasy w tym cukrze sypkim. Swoją nazwę produkt zawdzięcza pierwotnemu miejscu produkcji – to jest kolonii holenderskiej w Gujanie.

W przemyśle cukier brązowy Demerara jest chętnie wykorzystywany w produkcji cukierniczej. Jego posmak oraz barwa nadają deserom charakterystyczną nutę oraz odcień. Specyficzny smak sprawia, że cukier Demerara jest także stosowany w usługach gastronomicznych – służy chociażby do glazurowania mięs, jak i staje się interesującym dodatkiem kulinarnym do napojów oraz drinków.

W naszej ofercie dostępne są opakowania mniejsze (1 lub 25 kg) oraz tak zwane big bagi (1000 kg). W hurtowni nie obowiązuje limit ilościowy dla składanych zamówień.

Cukier segregowany drobny

Cukier segregowany

W asortymencie produktów sypkich dostępna jest rafinada, to jest cukier rafinowany. To wyrób doskonałej jakości, obecnie będący najczystszym rodzajem cukru dostępnym w sprzedaży. Rafinadę charakteryzuje specyficzna struktura – grube, jasne kryształy powstające w wyniku głębokiego oczyszczania surowca. Ze względu na estetyczny wygląd, rafinadę wykorzystuje się do dekoracji deserów, ciast i innych wypieków. Nie zmienia swojej barwy ani smaku w wyniku podgrzania, stąd też w przemyśle może być używana do produkcji napojów.

Klientom oferujemy cukier rafinowany w opakowaniach podręcznych – pakowany w worki o objętości 25 kg, jak i typowo do użytku przemysłowego, w opakowaniach o pojemności 1000 kilogramów. Nie ograniczamy ilości zamawianego cukru, o ostatecznej wielkości zakupu decyduje Klient.

Oferta hurtownii cukru rafinady

Cukier rafinada

Hurtownia Jowisz oferuje bogaty asortyment, w którym znajduje się także cukier segregowany. To wyrób charakteryzujący się bardzo drobnymi kryształkami, które w przypadku naszej oferty występują w następujących proporcjach:

 • 0,4 – 0,7 mm (min. 80%),
 • 0,4 mm (maksymalnie 15%).

Drobna granulacja sprawia, że cukier segregowany jest powszechnie wykorzystywany w procesach produkcji wyrobów typu instant (proszkowych). Jest zatem dodawany do gotowych mieszanek cukierniczych, może stanowić podstawę wszelkiego rodzaju koktajli w proszku, słodzonych kaszek, budyniu i podobnych produktów. Dzięki niewielkim kryształkom, podobnie jak cukier puder, może być stosowany w zakładach farmaceutycznych.

W sprzedaży dostępny jest cukier segregowany pakowany w opakowania o objętości 1, 25 lub 1000 kilogramów. Tak, jak w przypadku wszystkich oferowanych odmian cukru, także ten produkt nie został objęty limitem ilości w trakcie zamawiania.

Jak wygląda współpraca?

 • Kontakt

  Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Skontaktuj się z nami i wspólnie określimy wszystkie wartunki umowy.

 • Ustalenie specyfikacji produktu

  Przygotowujemy umowę w oparciu o indywidualne preferencje klienta. Ustalamy skład produktu końcowego oraz czas realizacji zamówienia.

 • Relizacja zamówienia

  Po ustaleniu wszystkich szczegółów zabieramy się do pracy. Zawsze skupiamy się na tym aby naszym klientom dostarczyć produkty najwyszej jakości.

 • Dostawa

  Po zrealizowaniu zamówienia przechodzimy do końcowego etapu. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Dostawa zawsze realizowana jest tak abyś nie musiał się o nic martwić. Sposób raportowania zamówienia ustalamy indywidualnie.

Chcesz złożyć zamówienie? Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz podjąć współpracę?

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak będzie to możliwe.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny

Potrzebujesz natychmiastowego wsparcia? Skontaktuj się bezpośrednio z nami!

Filip Zbylut Jowisz cukier hurtownia609-279-700

Paulina Zbylut Jowisz cukier hurtownia609-259-500

Hurtowa sprzedaż cukru Bydgoszcz | Hurtownia cukru białego

Cukier odnaleźć możemy praktycznie w każdym rodzaju pożywiania, nawet tam, gdzie kompletnie byśmy się go nie spodziewali. Hurtowa sprzedaż cukru wykorzystywana jest przez szerokiego grono przedsiębiorstw. Cukier sypki, w kostce, a może cukier puder? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Wielu producentów zastanawia się, gdzie kupić cukier w workach w atrakcyjnych cenach. Czy kupując cukier w hurtowni, a nie w zwykłym markecie można wygenerować spore oszczędności?

Hurtownia cukru - Bydgoszcz

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że na efekt końcowy wytworzonego produkty składa się jakość i dobór półproduktów. Dlaczego jest to istotne? Cukier reprezentować może różną klasę produktową, dlatego oprócz samej ceny cukru należy zwrócić uwagę na jego jakość. Czy przechowywany był w magazynach o odpowiednim poziomie wilgotności - czy nie jest zbrylony, co może świadczyć o jego zalaniu lub właśnie zawilgoceniu. Dlatego właśnie wybór sprawdzonej hurtowni, oferującej cukier biały najwyżej jakości przy akompaniamencie atrakcyjnych warunkach cenowych jest nieoceniony. Co jak co, ale cukier hurtownia nasza ma bezkonkurencyjny. Spróbuj, a nie będziesz żałować!

Cukier hurtownia - cukier biały

Ceny cukru w hurcie

Oferowany cukier biały w hurtowniach, to jedyna racjonalna opcja jego kupna przez przedsiębiorstwo. Sprzedaż detaliczna nie jest dobrym rozwiązaniem. Cena cukru hurtowego jest o wiele korzystniejsza i opłacalna. Poza tym jest to również zaoszczędzenie czasu dla różnorodnych producentów.  W naszej ofercie znajdziesz cukier 1000 kg opakowaniach i cukier w 50 kg opakowaniach. Jednorazowe hurtowe zamówienie i wstawienie cukru białego w magazyny, umożliwia stworzenie zapasów regularnie wykorzystywanych w trakcie produkcji.

Rodzaje cukru białego

Najpowszechniejszym rodzajem cukru białego jest postać sypka, doskonale nam znana z domowych cukiernic. Zazwyczaj cukier w sypkiej postaci wsypywany jest do specjalistyczny urządzeń, które wykorzystują ściśle określoną ilość wedle tajnej receptury. Coraz więcej przedsiębiorstw odchodzi od sztucznych słodzików, barwników oraz aromatów, decydując się na tradycyjną postać cukru białego. Nie dość, że jest to dla naszych organizmów zdrowsze i ograniczamy dostarczanie sztucznej chemii spożywczej, to tradycyjny cukier jest po prostu smaczniejszy. Słodki smak uwielbia ogromna rzesza ludzi na całym świecie. Pomimo licznych apeli lekarzy i specjalistów o ograniczaniu cukru w naszej diecie, wiele osób nie stosuje się do tych zaleceń. W związku z tym, zadaniem przedsiębiorstw jest oferowanie produktów jak najmniej przetworzonych chemicznie, z jak najprostszym składem. Nie można pominąć cukru pudru. Któż z nas nie kocha widoku i zapachu świeżo usmażonych pączków czy ciasta lub gofra posypanego cukrem pudrem. Każda cukiernia, piekarnia czy manufaktura cukiernicza ma go spore pokłady.

Cukier biały

Cukier biały to niezastąpiony, wszechobecny surowiec. Hurtowa sprzedaż cukru z roku na rok wzrasta, i nieprzerwanie od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówień cukru w ilościach hurtowych. Możecie Państwo liczyć na atrakcyjne warunki cenowe i obsługę na najwyższym poziomie.

Sprzedaż cukru w workach - Jowisz cukier hurtownia biały - sprzedam cukier w workach