Hurtowa sprzedaż cukru sypkiego

Cukier odnaleźć możemy praktycznie w każdym rodzaju pożywiania, nawet tam, gdzie kompletnie byśmy się go nie spodziewali. Hurtowa sprzedaż cukru wykorzystywana jest przez szerokiego grono przedsiębiorstw. Cukier sypki, w kostce, a może cukier puder? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.  Wielu producentów zastanawia się, gdzie kupić cukier w workach w atrakcyjnych cenach. Czy kupując cukier w hurtowni, a nie w zwykłym markecie można wygenerować spore oszczędności? 

 

Hurtownia cukru - Bydgoszcz

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że na efekt końcowy wytworzonego produkty składa się jakość i dobór półproduktów. Dlaczego jest to istotne? Cukier reprezentować może różną klasę produktową, dlatego oprócz samej ceny cukru należy zwrócić uwagę na jego jakość. Czy przechowywany był w magazynach o odpowiednim poziomie wilgotności - czy nie jest zbrylony, co może świadczyć o jego zalaniu lub właśnie zawilgoceniu. Dlatego właśnie wybór sprawdzonej hurtowni, oferującej cukier biały najwyżej jakości przy akompaniamencie atrakcyjnych warunkach cenowych jest nieoceniony. Co jak co, ale cukier hurtownia nasza ma bezkonkurencyjny. Spróbuj, a nie będziesz żałować!

sprzedaż cukru bydgoszcz
 

Ceny cukru w hurcie 

Oferowany cukier biały w hurtowniach, to jedyna racjonalna opcja jego kupna przez przedsiębiorstwo. Sprzedaż detaliczna nie jest dobrym rozwiązaniem. Cena cukru hurtowego jest o wiele korzystniejsza i opłacalna. Poza tym jest to również zaoszczędzenie czasu dla różnorodnych producentów. Jednorazowe hurtowe zamówienie i wstawienie cukru białego w magazyny, umożliwia stworzenie zapasów regularnie wykorzystywanych w trakcie produkcji. 

 

Gdzie wykorzystywany jest w hurtowych ilościach cukier biały? 

Wiele osób żyje w przeświadczeniu, że cukier w ilościach hurtowych potrzebny jest jedynie producentom słodyczy czy wyrobów cukierniczych. To bardzo mylne przekonanie. W samej branży spożywczej cukier jest praktycznie wykorzystywany wszędzie. Możemy odnaleźć go między innymi w:

- wyrobach wędliniarskich,

- pieczywie,

- nabiale, wszelkich serkach homogenizowanych, jogurtach naturalnych, smakowych maślankach czy kefirach, 

- napojach, zagęszczonych sokach,

- alkoholu,

- gotowych daniach oferowanych w marketach,

- produkcji kosmetyków.

Można wymieniać długo. Dlatego właśnie tak wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie gdzie kupić cukier w workach? Kupowanie detaliczne w kilogramowych paczkach jest bardzo niepraktyczne. Takie opakowania są przydatne wyłącznie na prywatny, domowy użytek. Wielkie przedsiębiorstwa produkujące jednego dnia kilkaset kilogramów gotowych produktów, cukier muszą mieć w praktycznych workach, najczęściej pakowanych po 25kg. 

Hurtowa sprzeadż cukru w workach w Bydgoszczy
 

Rodzaje cukru białego

Najpowszechniejszym rodzajem cukru białego jest postać sypka, doskonale nam znana z domowych cukiernic. Zazwyczaj cukier w sypkiej postaci wsypywany jest do specjalistyczny urządzeń, które wykorzystują ściśle określoną ilość wedle tajnej receptury. Coraz więcej przedsiębiorstw odchodzi od sztucznych słodzików, barwników oraz aromatów, decydując się na tradycyjną postać cukru białego. Nie dość, że jest to dla naszych organizmów zdrowsze i ograniczamy dostarczanie sztucznej chemii spożywczej, to tradycyjny cukier jest po prostu smaczniejszy. Słodki smak uwielbia ogromna rzesza ludzi na całym świecie. Pomimo licznych apeli lekarzy i specjalistów o ograniczaniu cukru w naszej diecie, wiele osób nie stosuje się do tych zaleceń. W związku z tym, zadaniem przedsiębiorstw jest oferowanie produktów jak najmniej przetworzonych chemicznie, z jak najprostszym składem.

Nie można pominąć cukru pudru. Któż z nas nie kocha widoku i zapachu świeżo usmażonych pączków czy ciasta lub gofra posypanego cukrem pudrem. Każda cukiernia, piekarnia czy manufaktura cukiernicza ma go spore pokłady. 

 

Cukier biały

Cukier biały to niezastąpiony, wszechobecny surowiec. Hurtowa sprzedaż cukru z roku na rok wzrasta, i nieprzerwanie od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówień cukru w ilościach hurtowych. Możecie Państwo liczyć na atrakcyjne warunki cenowe i obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy również wynajem powierzchni magazynowej w Bydgoszczy. W naszej ofercie znajdziesz również dodatki do żywności w tym glutaminian sodu.  

 

Masz pytania? Jesteś zainteresowany/a? Zadzwoń lub napisz!

Paulina Zbylut
tel: 609-259-500
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filip Zbylut
tel: 609-279-700
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

Jowisz - Dodatki do żywności Sp. z o.o.
ul. Glinki 144, 85-861 Bydgoszcz

Dział sprzedaży:

Paulina Zbylut
tel: 609-259-500
e-mail:  biuro@jowisz.info.pl

Filip Zbylut
tel: 609-279-700
e-mail: biuro@jowisz.info.pl

Sprawdź również:

Hurtowa sprzedaż cukru

Cukier inwertowany BIO

Dodatki do żywności

Magazyn Bydgoszcz

Glutaminian sodu

Kwasek cytrynowy spożywczy

Przeładunek interwencyjny


Copyright © 2009-2022 Wszelkie prawa zastrzezone.