poniedziałek, 22 maj 2023 18:15

Wynajem magazynu Bydgoszcz – postaw na możliwości centralnej Polski

Oceń ten wpis
(2 opinii)
Wynajem magazynu Bydgoszcz – postaw na możliwości centralnej Polski

Magazynowanie jest jedną z ważniejszych części składowych całego, skomplikowanego łańcuch logistycznego. Wartość magazynowania w ostatnich latach zdecydowanie wzrosła – wraz z rozwojem e-commerce, któremu sprzyjały ograniczenia związane z pandemią. Wynajem magazynu Bydgoszcz, w którym można przechowywać i rozdzielać do dalszego transportu produkty, stały się obiektem powszechnego zainteresowanie przedsiębiorców i dystrybutorów, które nie maleje. Tendencja ta nie zmienia się, a przewidywania na najbliższe lata nie wskazują na zmniejszenie popytu na wynajem magazynów.

Wynajem magazynu Bydgoszcz skutecznym rozwiązaniem na rozwój przedsiębiorstwa

Dla rozwoju przedsiębiorstwa konieczne jest inwestowanie w coraz większą przestrzeń i nowoczesne rozwiązania magazynowe. Dlatego też inwestycja we własny magazyn zazwyczaj nie jest rozwiązaniem rentownym – kosztownym i długotrwałym. Wynajem magazynu minimalizuje czas niezbędny do uruchomienia przedsięwzięcia, dodatkowo – magazyny na wynajem zlokalizowane są w niezwykle dogodnych logistycznie lokalizacjach, zapewniających łatwy i szybki dostęp do ważnych węzłów komunikacyjnych, zmniejszających koszty działań i poprawienie efektywności łańcucha dostaw.

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa

Wynajem magazynu Bydgoszcz – najlepsze rozwiązanie logistyczne

Bydgoszcz to miejscowość położona w województwie kujawsko – pomorskim, w centralnej części Polski. Stanowi najprężniej rozwijający się w regionie ośrodek biznesowo – przemysłowy, który zdecydowanie stawia na innowacyjne rozwiązania, nowoczesne inwestycje i przedsiębiorczość. Dzięki wszechstronnemu rozwojowi gospodarczemu – niemal w każdej dziedzinie – wynajem magazynu Bydgoszcz to wybór jednej z najatrakcyjniejszych biznesowo i logistycznie lokalizacji. Miasto i region posiadają rozległe tereny inwestycyjne, zarówno w postaci nieruchomości niezabudowanych – nieuzbrojonych i uzbrojonych – jak i działek typu brownfield, czyli nieruchomości do wynajęcia z gotowymi halami magazynowymi.

Dogodne drogowe rozwiązania komunikacyjne dla baz magazynowo – logistycznych

Zrealizowane i planowane inwestycje krajowe i regionalne czynią z Bydgoszczy świetnie skomunikowane z Warszawą, Poznaniem i Trójmiastem centrum logistyczne, umożliwiające zmagazynownie i przekazanie składowanego w wynajętym w Bydgoszczy magazynie w każdym możliwym kierunku. Niewątpliwą zaletą lokalizacyjną Bydgoszczy jest wybudowanie łączącej Gdańsk i Poznań drogi ekspresowej S8, której Bydgoszcz jest centralnym punktem. Inwestycja, stworzyła dogodny szlak komunikacyjny między portami w Gdańsku i Gdyni a zachodnią Europą oraz południem Polski. W realizacji znajduje się ponadto droga ekspresowa S10 – aktualnie na ważnym odcinku Bydgoszcz – Toruń, a docelowo na odcinku Szczecin – Warszawa.

Magazyn

Wynajem magazynu Bydgoszcz – dostęp do wszechstronnych rozwiązań komunikacyjnych

Bydgoszcz dysponuje idealnymi połączeniami drogowymi ze wszystkimi ośrodkami biznesowymi w Polsce. Oferuje ponadto doskonałe połączenia kolejowe – jest położona na trzech głównych polskich szlakach kolejowych: Śląsk – Gdańsk, Warszawa – Szczecin i Wrocław – Gdynia i szlaku międzynarodowym CE 65 – Bałtyk – Adriatyk. To właśnie zadecydowało o wyborze Bydgoszczy jako miejsca utworzenia Terminala Intermodalnego Bydgoszcz Emilianowo, które stanowi ma zaplecze logistyczne dla trójmiejskich portów morskich. Wynajem magazynu Bydgoszcz to ponadto bliskość połączenia lotniczego z uwagi na Port Lotniczy w Bydgoszczy, obsługiwany przez największych światowych przewoźników, w tym przewoźników Cargo.

Infrastruktura na miarę współczesnych potrzeb – wynajem nowoczesnych magazynów Bydgoszcz

Wiele niezagospodarowanych terenów niemalże w centrum kraju, dysponujących idealnym systemem komunikacji – czyli niezwykle wysoki potencjał magazynowy – już teraz jest obiektem licznych inwestycji deweloperskich. We współpracy z regionalną Agencję Rozwoju Regionalnego, która zapewnia obsługę ofert nieruchomości dostępnych do wykupu i wynajmu, pomoc w doborze terenu oraz obsługę poinwestycyjną inwestora, realizowane są kolejne, nowoczesne parki magazynowe, gotowe do wynajęcia.

 

Jowisz - Usługi magazynowe

Poza wynajmem magazynów oferujemy również specjalistyczne usługi magazynowe i przeładunkowe. 

Przeładunek cystern spożywczych 

Konfekcjonowanie towaru

 

Przeczytano 382 razy

Chcesz podjąć współpracę?

Jowisz-Dodatki do Żywności Sp. z o.o.

Oferujemy spożywcze dodatki do żywności, wynajem i obsługę magazynową. Naszym atutem jest dobrze rozwinięta linia produkcyjna, doświadczona kadra, skomunikowana lokalizacja, dobrze opatentowany sposób przechowywania i dostawy produktu. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak będzie to możliwe.